Communicatie

Zakelijk tekenen

Course number:
341.24.1

Leer de basis tekenvaardigheden om effectiever te kunnen communiceren

Read more
  • 2 lessons of 2 hrs , every 2 weeks. Show details
    • 1: Wednesday 28 Feb 2024 - 19:30 – Oss - Hooghuis ZuidWest, gebouw Zuid – Klein Plein - 8 tot 10 personen
    • 2: Wednesday 13 Mar 2024 - 19:30 – Oss - Hooghuis ZuidWest, gebouw Zuid – Klein Plein - 8 tot 10 personen
  • €59.00 plus €15.00 material costs, payable at the first session.
  • Bart Jansen
  • Books used: 1 Show book info
    • Niet van toepassing
  • Oss - Hooghuis ZuidWest, gebouw Zuid Show address info
    • Zakelijk tekenen

      Bij deze cursus wordt lesmateriaal verstrekt en een werkpakket om zelf te kunnen tekenen. De kosten hiervan bedragen € 15,- en dienen bij aanvang van de 1e les betaald te worden aan de docent.

Presenteren met plezier en overtuiging

Course number:
340.24.1

Leer middels praktische handreikingen hoe je (beter) kunt (leren) presenteren met plezier en overtuiging.

Read more
  • 4 lessons of 2 hrs Show details
    • 1: Monday 4 Mar 2024 - 19:30 – Oss - Volksuniversiteit Oss – 4
    • 2: Monday 11 Mar 2024 - 19:30 – Oss - Volksuniversiteit Oss – 4
    • 3: Monday 18 Mar 2024 - 19:30 – Oss - Volksuniversiteit Oss – 4
    • 4: Monday 25 Mar 2024 - 19:30 – Oss - Volksuniversiteit Oss – 4
  • €99.00
  • Devlin Matagora
  • Books used: 1 Show book info
    • Niet van toepassing
  • Oss - Volksuniversiteit Oss Show address info

WRITING FLAWLESS DUTCH

Course number:
129.24.1
  • 6 lessons of 1,5 hrs Show details
    • 1: Tuesday 5 Mar 2024 - 20:30 – Oss - Volksuniversiteit Oss – 5
    • 2: Tuesday 12 Mar 2024 - 20:30 – Oss - Volksuniversiteit Oss – 5
    • 3: Tuesday 19 Mar 2024 - 20:30 – Oss - Volksuniversiteit Oss – 5
    • 4: Tuesday 26 Mar 2024 - 20:30 – Oss - Volksuniversiteit Oss – 5
    • 5: Tuesday 2 Apr 2024 - 20:30 – Oss - Volksuniversiteit Oss – 5
    • 6: Tuesday 9 Apr 2024 - 20:30 – Oss - Volksuniversiteit Oss – 5
  • €99.00
  • Yoïn van Spijk
  • Oss - Volksuniversiteit Oss Show address info

Communiceren vanuit gevoel

Course number:
142.24.2

Leer te communiceren vanuit je gevoel en daarbij je grenzen aan te geven.

Read more

Schrijfcafé - delen van verhalen

Course number:
133.24.2

Ga samen aan de slag met schrijven en leer van elkaar!

Read more
  • 4 lessons of 2,5 hrs Show details
    • 1: Thursday 23 May 2024 - 19:30 – Oss - Volksuniversiteit Oss – 2
    • 2: Thursday 30 May 2024 - 19:30 – Oss - Volksuniversiteit Oss – 2
    • 3: Thursday 6 Jun 2024 - 19:30 – Oss - Volksuniversiteit Oss – 2
    • 4: Thursday 13 Jun 2024 - 19:30 – Oss - Volksuniversiteit Oss – 2
  • €109.00
  • Esther van Boekel
  • Books used: 1 Show book info
    • Niet van toepassing
  • Oss - Volksuniversiteit Oss Show address info

Meer autonomie en betere communicatie

Course number:
135.24.2

Ontdek de verborgen verhalen die jouw keuzes en gedrag sturen en leer te begrijpen waarom je soms vastloopt in bepaalde patronen.

Read more
  • 4 lessons of 2 hrs Show details
    • 1: Thursday 6 Jun 2024 - 19:30 – Oss - Volksuniversiteit Oss – 4
    • 2: Thursday 13 Jun 2024 - 19:30 – Oss - Volksuniversiteit Oss – 4
    • 3: Thursday 20 Jun 2024 - 19:30 – Oss - Volksuniversiteit Oss – 4
    • 4: Thursday 27 Jun 2024 - 19:30 – Oss - Volksuniversiteit Oss – 4
  • €99.00
  • Femke Kraan
  • Books used: 1 Show book info
    • Niet van toepassing
  • Oss - Volksuniversiteit Oss Show address info